fbpx
3 lipca 2020
Wojciech Eichelberger Klinika Kwarecka

[8.] Rozmowa z Wojciechem Eichelbergerem

W tym podcaście rozmawiam z wybitnym w dziedzinie psychologii Wojciechem Eichelbergerem na temat ciała i wpływu naszego wnętrza na piękno zewnętrzne.
8 czerwca 2020

Co wybrać po przerwie w klinice medycyny estetycznej?

Rzeczywistość powoli wraca do normalności, a po przymusowym siedzeniu w domu z radością znów odwiedzamy nasze ulubione miejsca. Oczywiście z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. To czas, […]
10 maja 2020
spotkanie z krzysztofem bieleckim

[7.] Rozmowa z prof. Krzysztofem Bieleckim

W tym podcaście przeprowadziłam rozmowę z profesorem Krzysztofem Bieleckim - wybitnym chirurgiem i nauczycielem akademickim. Serdecznie zapraszam do wysłuchania nagrania na temat medycyny.
7 maja 2020

Skóra twarzy pod specjalnym nadzorem. Jak odpowiednio o nią dbać nosząc maseczkę?

Powoli zaczynamy się przyzwyczajać do obowiązku noszenia maseczki. Wszyscy przecież wiemy, że to dla dobra osób w naszym otoczeniu. Wiele osób przechodzi koronawirusa bezobjawowo, a odpowiednio […]
27 kwietnia 2020

Witamina D3 – jej działanie jest lepsze, niż myślisz!

Dużo o niej słyszymy ale czy rzeczywiście wiemy o niej wszystko? Kojarzymy ją głównie ze słońcem bądź suplementacją gdy go nam brakuje. Dziś chciałabym się bliżej […]
23 kwietnia 2020
podcast o witaminie D

[6.] Witamina D cz.2

Z tego podcastu dowiesz się więcej na temat witaminy D, która nazywana jest często witaminą słońca. W jakiej dawce na dobę suplementować tę witaminę oraz dlaczego witamina D jest tak ważna dla prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu.
20 kwietnia 2020
witamina D na co działa

[5.] Witamina D cz.1

Z tego podcastu dowiesz się jak wzmocnić odporność organizmu. Dowiesz się też więcej na temat witaminy D - dlaczego ona ma tak duże znaczenie w utrzymaniu immunologicznej homeostazy. Dowiesz się również, w jakich produktach ją znaleźć.
18 kwietnia 2020
igły nanosoft co to jest

[4.] Igła nanosoft

Z tego podcastu dowiesz się czym jest igła nanosoft (igła o długości 0,6 mm) i jak ją wykorzystać w dermatologii estetycznej. Igła nanosfot jest bardzo skuteczna i fantastycznie się sprawdza Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat igły nanosfot - kliknij tutaj.
10 kwietnia 2020

[3.] Życzenia wielkanocne

Te święta będą zupełnie inne, niż te, które znamy z lat poprzednich. Chciałabym życzyć Państwu nadziei i wiary w zwycięstwo dobra nad złem. Wiosennych nastrojów, odpoczynku a także niebywałej siły. Niech te Święta będą zdrowe i spokojne, spędzone w gronie najbliższych.